Detoksykacja organizmu za pomocą zastosowania pijawek
482
post-template-default,single,single-post,postid-482,single-format-standard,bridge-core-2.3.3,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-29.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-638

Detoksykacja organizmu za pomocą zastosowania pijawek

Od tysięcy lat wiemy, że z pomocą działania śliny pijawki można fantastycznie oczyścić i odmłodzić nasze organizmy. Takie zabiegi wykonywano już 5 tysięcy lat temu w Indiach, 3 tysiace lat temu w Chinach, w Starożytnym Egipcie (są malowidła, hieroglify pokazujące takie zabiegi). Współcześnie coraz częściej sięgamy do naturalnych metod oczyszczania bo są sprawdzone, nie mają skutków ubocznych, wykorzystują naturalne lekarstwa (ślinę pijawki) bardzo dobrze przyswajalne przez nasze organizmy. Potęgą w stosowaniu oczyszczania za pomocą pijawek jest Rosja, Ukraina ( w samej Moskwie jest ponad 300 gabinetów wykonujących zabiegi hirudoterapii ) Dzięki pijawkom krew z gęstej jak melasa, robi się rzadka jak czerwone wino.
Sprawia to, że jest lekka, natleniona i oczyszczona z toksyn. Płynąc w krwio obiegu niesie ze sobą dużo więcej tlenu, substancji odżywczych i substancji leczniczych (zawartych w ślinie pijawki). Gdy krew nie jest gęsta i mazista narządy wewnętrzne lepiej pracują, jest lepsza filtracja nerek, wątroby, wzrasta wydolność naszego organizmu, system odpornościowy staje się mocniejszy. Toksyny i procesy zapalne zagęszczają nam krew, co prowadzi do nawarstwiania się zanieczyszczeń i wywołuje stany chorobowe, dlatego prowokujemy nasz organizm pijawkami by po zabiegu do opatrunków wyciekły w postaci gęstej mazistej kwi zanieczyszczenia i toksyny.

Aby oczyścić, odmłodzić i odnowić nasz organizm zabiegi hirudoterapi na pewno trzeba  zrobić

  1.  okolice nerek
  2.  czyszczenie wątroby
  3.  splot słoneczny
  4.  za uszami(wyrostki sutkowe) i kręgi szyjne
  5.  miejsca indywidualnych dolegliwości pacjenta

Ilość zbiegów i odstępy między zabiegami ustala się indywidualnie do stanu zdrowia i
potrzeb pacjenta.