Opinia Pani Bożeny
Opinia nadesłana przez moją pacjentkę
opinia, pacjenci, opinie, pacjentów
602
post-template-default,single,single-post,postid-602,single-format-standard,bridge-core-2.3.3,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-29.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-638

Opinia Pani Bożeny

Rozpoznanie choroby: stałe zmiany pozakrzepowe lewego podudzia z owrzodzeniem troficznym.
Zmiany były widoczne od stopy do kolana, ciemne zabarwienie skóry, opuchlizna oraz notoryczne odczuwanie zimnych stóp.

Leczenie – Hirudoterapia u pani Gabrysi.
Terapię zaczęłam o wiele za późno, jak już bardzo intensywnie zaczęły się dolegliwości, gdybym się wcześniej zdecydowała, mogłabym szybciej dojść do zdrowia.

Zabiegi stosuję przez okres 8 miesięcy, z częstotliwością co najmniej co 2 tygodnie oraz stosuję się zaleceń pani Gabrysi.

Poprawę krążenia odczułam już po kilku zabiegach oraz w znacznym stopniu zmniejszyło się opuchnięcie nogi, zanikło uczucie ciężkości, stopy zaczęły się robić coraz cieplejsze, skóra na nodze dalej jaśnieje, a ból zupełnie ustąpił.

Obecnie kuracja trwa nadal, choć czuję się o wiele bardziej sprawnie, wróciła mi wiara w moje uzdrowienie, poprawiło mi się samopoczucie i ogólny stan zdrowia.

Późna decyzja o leczeniu pijawkami może mieć bardzo negatywny wpływ na nasze zdrowie, a w moim przypadku mogło się bardzo źle skończyć, gdybym jeszcze dłużej zwlekała.

Bardzo dziękuję pani Gabrysi za pomoc i okazane wsparcie. Serdecznie polecam. Bożena